Tříbarevný koberec Kave Home Leeith o rozměrech 160 x 230 cm


Zajímavý a stylový doplněk pro váš interiér i exteriér

Tříbarevný koberec Kave Home Leeith

Stylový oválný koberec Kave Home Leeith potěší každého milovníka doplňků z recyklovaných materiálů. Tento tříbarevný koberec s rozměry 160 x 230 cm je vyroben z odolného vlákna, na jehož výrobu byl použit plast z PET lahví. Je tedy skvělé, že při jeho výrobě bylo myšleno na životní prostředí.

Koberec se skvěle hodí do interiéru i krytého exteriéru – skvěle poslouží například ke zútulnění posezení na vaší terase. Vhodný je i do obývacího pokoje, ložnice či kanceláře. Jeho moderní design se bude skvěle hodit k různým stylům interiéru – od industriálního až po minimalistický.

Koberec Kave Home Leeith v interiéru

Doporučení pro kombinaci s dalšími produkty ze série Leeith

Doplnit tříbarevný koberec Kave Home Leeith můžete dalšími produkty ze stejné série, které se budou v interiéru skvěle doplňovat. Můžete vybrat například polštářky s tímto zajímavým motivem nebo křeslo v podobném stylu.

Pokud hledáte stylový, moderní a zároveň ekologický doplněk pro svůj interiér nebo exteriér, tříbarevný koberec Kave Home Leeith je to pravé. Jeho odolné vlákno a jednoduchá údržba zaručují dlouhou životnost a spokojenost s kvalitou.

Koupit tříbarevný koberec Kave Home Leeith na Vybírej nábytek