Světle béžový závěs AmeliaHome Pleat, ideální doplněk do vašeho interiéru!


Elegance ve vašem domově

Světle béžový závěs AmeliaHome Pleat se vyznačuje okouzlující elegancí, která interiér zútulní a navíc i esteticky doladí. Tento závěs patří do kolekce Pleat a je vyroben z kvalitních materiálů, které jsou odolné proti slunečnímu záření a opotřebení. Díky svému jemnému béžovému odstínu se hodí k mnoha typům nábytku a doplnků, takže dokonale zapadne do vašeho interiéru.

Stahování závěsu

AmeliaHome Pleat závěs je opatřen ladícím popruhem, který umožňuje snadné stahování. Díky tomu můžete závěs stáhnout a nechat tak větší množství světla prostoupit vaším domovem. To oceníte například v obývacím pokoji, kde je potřeba vytvořit přívětivou a útulnou atmosféru. Odpovídající míra zatemnění, kterou tento závěs poskytuje, je 55 % a proto se perfektně hodí do místností, které nevyžadují úplné zatemnění.

Jak vybrat správnou velikost?

Abyste si byli jisti, že závěs bude vyhovovat vašim potřebám, začněte měřením šířky okna či dveří. Přidávejte si k tomuto rozměru několik centimetrů na každé straně, abyste měli jistotu, že se vám závěs vejde do prostoru, který máte k dispozici. Standardně se závěsy uvádějí v rozměrech šířka x výška, takže u nás najdete velikosti jako 140 x 250 cm, nebo 200 x 250 cm.

Pokud potřebujete poradit s výběrem správné velikosti, neváhejte nás kontaktovat na našem webu nebo nám zavolejte.

Závěr

Závěs AmeliaHome Pleat je perfektním doplňkem pro ty, kteří chtějí svůj interiér zútulnit a vytvořit útulnou atmosféru. Jeho světle béžová barva se hodí k mnoha různým stylům dekorace a v kombinaci s jinými doplňky můžete dosáhnout krásných výsledků. Opatřen je praktickým ladícím popruhem a míra zatemnění, kterou poskytuje, je ideální pro místnosti, kde nechcete úplné zatemnění. Stránku s modelem závěsu AmeliaHome Pleat si můžete prohlédnout zde: https://www.atcomplet.cz/produkt/svetle-bezovy-zaves-ameliahome-pleat-140-x-250-cm

Světle béžový závěs AmeliaHome Pleat

Světle béžový závěs AmeliaHome Pleat

Pozn.: Fotografie jsou pouze ilustrační a mohou se mírně lišit od skutečnosti.