Středně vysoká postel Xora pro komfortní spaní – 90/200 cm


Originální patrová postel pro vaše dítě

Tato patrová postel se bude vašemu potomkovi líbit. Její velikost cca 90 x 200 cm zajistí prostor pro klidné a pohodlné spaní. Postel má stabilní konstrukci z masivního bukového dřeva v elegantní bílé barvě. Tento materiál zajišťuje kvalitní a dlouhodobé používání postele.

Bezpečnost první!

Díky integrovanému žebříku je lůžko snadno přístupné a nezbytná je i ochrana proti pádu. S ohledem na bezpečnost vašeho dítěte jsou na posteli zabudovány ochranné zábrany, které brání pádu ze spodní části lůžka. Díky tomu můžete být klidní a vaše dítě se může v klidu vyspat.

Nabídněte svému dítěti zážitek

Díky závěsům a tunelu z látky se postel promění v útulný domeček. Vaše dítě díky tomu může snít a prožívat příjemné zážitky. Závěsy a tunel zajišťují pevnost, a tím i bezpečnost pro děti během spánku.

Chcete potěšit svého potomka? Investujte do kvalitní postele!

Udělejte svému dítěti radost touto originální patrovou postelí! Kvalita a bezpečnost jsou na prvním místě. Investujte do kvalitního zdravého spánku vašeho dítěte.

Technické specifikace

Postel je vyrobena z BUK MASIV v bílém laku. Set obsahuje žebřík i sady látek na postel, tunel a závěs. Velikost postele je 90 x 200 cm.

Pro více informací navštivte stránku: https://www.nabytekprehledne.cz/produkt/xora-stredne-vysoka-postel-90-200-cm

Středně vysoká postel Xora pro komfortní spaní - 90/200 cm

Investujte do kvalitní a bezpečné postele pro vaše děti. Nabitý život dítěte si zaslouží kvalitní a pevnostní lůžko pro klidný a pohodlný spánek.

Středně vysoká postel Xora pro komfortní spaní - 90/200 cm

Investujte do zdravého spaní vašeho dítěte a nabídněte mu kvalitní a bezpečnou postel od Xora.