Stojan na slunečník z žuly o váze 25 kg

S tímto těžkým pomocníkem se nemusíte bát nestability Vašeho slunečníku! Stojan na slunečník z žuly je ideálním řešením pro pevnou a stabilní podporu Vašeho slunečníku. Oproti lehčím variantám se nemusíte bát, že by Váš slunečník při silnějším větru nebo poryvu spadl a způsobil škodu.

Praktické rukojeti a stabilní nožičky

Abychom vám usnadnili přepravu tohoto těžkého pomocníka přes váš pozemek, váš balkon nebo terasu, nechali jsme po stranách zapustit 2 praktické rukojeti. Díky nim můžete stojan snadno přemístit na požadované místo a dle potřeby ho v průběhu dne posunovat.

Dále zajišťují stabilitu 6 nožiček na spodní straně. Tyto nožičky jsou rozmístěny tak, aby byla zajištěna maximální stabilita a rovnováha při použití slunečníku. Navíc přispívají k ochraně povrchu, na který je stojan umístěn, a brání tak jeho poškození.

Údaje o materiálu a rozměrech

Stojan na slunečník je vyroben z přírodní žuly o barvě šedé a kulatém tvaru. Jeho průměr i výška jsou 38 cm, což z něj činí ideální řešení pro slunečníky do 3 metrů.

Stojan je vybaven ocelovou trubkou s průměrem cca 6 cm a redukčními kroužky o velikostech 40 mm a 50 mm. Tyto komponenty jsou pevné a odolné, což zajišťuje dlouhou životnost stojanu.

Návod na údržbu

Zásadně čistěte přírodní kameny jen malým množstvím vody, chemikálie a domácí prostředky používejte velmi opatrně. Přírodní kámen je křehký a vystavený silnému abrazivnímu působení. Proto je třeba při čištění postupovat velmi opatrně a používat šetrné prostředky.

V žádném případě byste neměli používat drsné čisticí prostředky, jako jsou citrusové nebo octové čističe. Kartáče nebo ocelová vlna mohou způsobit poškrábání přírodního kamene. Doporučujeme pouze jemný čisticí prostředek, který je vhodný pro přírodní kámen.

Obsah balení

je dodáván v jednom balení, které obsahuje pouze 1 x stojan na slunečník.

Pro více informací o tomto produktu navštivte https://www.codina.cz/produkt/stojan-na-slunecnik-zula-25-kg.

Slunečníky

Zdroj: www.codina.cz