Stima Židle PINO Baby: Pohodlně a bezpečně sezení pro miminka!

Stima, český výrobce kvalitního nábytku, přináší na trh další skvělý výrobek pro nejmenší z nás – židličku PINO Baby. Tento kus nábytku je nejen pěkný na pohled, ale také plně funkční a bezpečný pro malé děti. A co je nejdůležitější, díky svému klasickému designu se hodí do každého interiéru, nejen dětského pokoje.

Poctivá dřevěná židlička Pino Baby v naprosto klasickém designu

Dřevěný nábytek je stále oblíbený pro svou přirozenost, trvanlivost a jednoduchost. Židle PINO Baby není výjimkou. Je vyrobena z masivní borovice, což ji robustní konstrukcí dává stabilitu a pevnost. Navíc je předurčena pro použití vaší dětí po několik let, a proto je vhodná i pro nejmenší. Parametry jako výška, šířka a hloubka sedáku nejsou náhodné, ale pečlivěji promyšlené pro maximální pohodlí dítěte.

Skvělý doplněk do dětského pokoje či kuchyně

Jako rodič byste si měli být jisti, že výrobek, který kupujete, splňuje nejvyšší požadavky na kvalitu. Židle PINO Baby od Stima nabízí kvalitu i vzhled, a proto je skvělým doplňkem do jakéhokoli interiéru, kde prvenství má bezpečnost a pohodlí dítěte.

Záruka 24 měsíců a nosnost 80 kg

Výrobce Stima nasadil laťku velmi vysoko a proto poskytuje na své produkty garanci kvality a spolehlivosti. Židle PINO Baby není výjimkou, zaručuje se vám až 24 měsíců na vady a nedostatky. Navíc svou nosností 80 kg jistě udrží vaše dítě na bezpečné a pohodlné pozici.

Parametry :

Výška : 57 cm

Šířka : 30 cm

Hloubka sedáku : 23 cm

Výška sedáku : 29 cm

Materiál : masiv borovice

Chcete-li si zakoupit židličku PINO Baby od Stima, doporučujeme navštívit internetový obchod skvelynabytek.cz, kde naleznete nejen židličku PINO Baby, ale i široký výběr dalšího nábytku pro vaše dítě.