Sprchové dveře Ravak Chrome pro rozměr 110 cm – recenze a specifikace

Sprchové dveře Ravak Chrome pro rozměr 110 cm jsou nejen praktickým řešením do koupelen, ale i atraktivním designovým prvkem. Tyto dveře se vyznačují moderním designem a kvalitním zpracováním.

Produkt Sprchové dveře Ravak Chrome pro rozměr 110 cm jsou k dostání na stránkách maliboo.cz, což je specializovaný e-shop s koupelnovým vybavením. Cena tohoto produktu je velmi příznivá a s ohledem na kvalitu je tato cena opravdu velmi zajímavá.

Specifikace produktu

Sprchové dveře Ravak Chrome pro rozměr 110 cm jsou opatřené technologií RAVAK AntiCalc®, díky které se vytvoří na skle hydrofobní vrstva, která způsobuje, že povrch skla je vodoodpudivý. Tento efekt znamená, že se na skle snadněji udržuje čistota, neboť voda z povrchu skla stéká.

Výplň těchto dveří je z čirého skla bez dekoru, což je velmi praktické řešení. Díky této úpravě vypadají dveře velmi elegantně a neztrapňují tak koupelnu zbytečnými dekory. Profily dveří jsou lesklé chromové barvy, což uspokojí většinu spotřebitelů, kteří hledají koupelnové doplňky v moderním designu.

Dveře jsou otočné systémem otevírání, což znamená, že mohou být umístěny jak na levé, tak na pravé straně sprchového koutu. Tyto >dveře jsou určeny pro sprchový kout s rozměry 110 cm, což už by mělo vyhovovat většině prostorových dispozic.

Závěr

Sprchové dveře Ravak Chrome pro rozměr 110 cm jsou velmi kvalitním produktem, který skloubí moderní vzhled a praktičnost. Opatření technologií RAVAK AntiCalc® dodává sklu hydrofobní účinky, což znamená, že povrch skla se stane vodoodpudivým. Otočný systém otevírání a možnost umístění dveří jak na levé, tak na pravé straně koutu dodává na flexibilitě. Pokud tedy hledáte kvalitní dveře s moderním designem, určitě stojí za zvážení.

Sprchové dveře Ravak Chrome

Na stránkách e-shopu maliboo.cz naleznete podrobnější informace k produktu a také další zajímavé koupelnové doplňky.