Rozkládací pohovka Vannes v tmavě červené látce – stylový a praktický kousek pro každou domácnost


Elegantní design s prošíváním a praktickou funkcí

Rozkládací pohovka Vannes je šikovným kouskem, který každou domácnost obohatí o stylový design a praktické využití. Potah z tmavě červené látky a prošívání vytváří elegantní dojem, který zapůsobí na každého návštěvníka.

Sedák je dostatečně prostorný pro pohodlné sezení i spaní. Trojmístné rozměry nabídnou dostatek místa pro pohodlné sezení s rodinou nebo přáteli. Polštáře navíc zajišťují další pohodlí pro vaše svaly a páteř.

Praktická rozkládací funkce a úložný prostor

Při potřebě lze pohovku snadno rozložit na lůžko. Tuto variantu využijete patrně nejvíce při návštěvách přátel nebo příbuzných. Poté jen stačí složit ji zpět a může sloužit opět jako obyčejná pohovka.

Pohodlí rovněž zajišťuje úložný prostor, který je umístěn pod sedákovou částí pohovky. Ideální na uskladnění ložního prádla nebo polštářů, bude se vám jistě hodit.

Úzký design bočních područek – velký benefit

Záměrně úzký design bočních područek pohovky Vannes řeší situaci, kdy je malé bydlení a nutnost ušetřit každý centimetr prostoru. Rozměry pohovky jsou tedy velmi kompaktní, takže nebudete mít problémy ji někde umístit a zároveň se vám stane skvělým designovým kouskem interiéru.

Rozkládací pohovka Vannes v tmavě červené látce

Naše nabídka obsahuje i další varianty barev a materiálů této pohovky. Při nákupu z naší nabídky získáte i možnost objednání u vás domů, kdy vám pomůžeme s přemístěním pohovky tam, kde bude nejvíce vynikat.

Pojďte si prohlédnout naší nabídku a najděte si tu svůj vysněný kousek! Rozkládací pohovka Vannes je skutečně ideálním řešením pro každou domácnost.

Klikněte zde pro přejití na stránku produktu.

Rozkládací pohovka Vannes v tmavě červené látce