Revoluční kancelářská židle Reflex NEW šéf – nový rozměr ergonomie a pohodlí

Moderní kancelářská židle Reflex VIP šéf nabízí výbornou ergonomii sezení. Výškovou stavitelnost prošívaného opěráku zajišťuje systém UP-DOWN. Základní verze této židle je bez područek a obsahuje mechaniku Synchro.

Synchro– závislé naklápění sedáku a opěráku- zajištění v 5 polohách- nastavení odporu naklánění opěráku v závislosti na hmotnosti uživatele (manuální)- antišokový systém zabraňující samovolnému navrácení opěráku při odjištění funkce naklápění.

T-synchro– horizontální posuv sedáku- závislé naklápění sedáku a opěráku- zajištění v 5 polohách- nastavení odporu naklánění opěráku v závislosti na hmotnosti uživatele (manuální)- antišokový systém zabraňující samovolnému navrácení opěráku při odjištění funkce naklápění.

TB-synchro– horizontální posuv sedáku- závislé naklápění sedáku a opěráku- zajištění ve 4 polohách- nastavení odporu naklánění opěráku v závislosti na hmotnosti uživatele (manuální)- antišokový systém zabraňující samovolnému navrácení opěráku při odjištění funkce naklápění.

Dodávána v demontu. Nabízíme i možnost smontování. Pokud hledáte kvalitní a pohodlnou kancelářskou židli, je k dispozici na našem eshopu na odkaze Alba kancelářská židle Reflex NEW šéf.

Ergonomický design pro zdravé sezení

Židle Reflex NEW šéf se pyšní nejen moderním vzhledem, ale také ergonomickým designem, který je vhodný pro zdravé sezení i dlouhodobou práci. Díky nastavitelné výšce opěrky a možnosti nastavit odpor naklápění opěrky podle vaší váhy budete mít vždy perfektní oporu pro páteř.

Další výhodou je horizontální posuv sedáku, který vám umožní snadněji najít správnou pozici k vašemu stole. Můžete si nastavit správný úhel mezi sedákem a opěrkou tak, aby byly vaše kyčle a hřbet vzpřímené a minimálně namáhány. To vám pomůže vyhnout se bolestem zad a ramen a udržet si správné držení těla.

Antišokový systém zajišťuje bezpečnost

Židle Reflex NEW šéf je vybavena antišokovým systémem, který zabraňuje samovolnému navrácení opěrky při odjištění funkce naklápění. To zajišťuje vysokou bezpečnost pro uživatele a minimalizuje riziko úrazů. Mechanika Synchro a T-synchro umožňuje naklápění sedáku a opěrky do pěti poloh, zatímco TB-synchro vám nabízí čtyři polohy.

Dodávána v demontu

Židle Reflex NEW šéf je dodávána v demontu, ale není třeba se ničeho obávat. V našem e-shopu nabízíme také možnost smontování židle za příznivou cenu. Po zakoupení si stačí vybrat tuto možnost a my vám židli kvalifikovaně sestavíme, aby vám poskytovala co nejlepší pohodlí a ergonomii.

Revoluční kancelářská židle Reflex NEW šéf - nový rozměr ergonomie a pohodlí Publikováno vHousing