Novinka pro letní sezónu: Nardi Červená plastová zahradní židle Bit

Zahradní židle Bit je moderním posezením, které díky použitému materiálu oceníte v interiéru i na vaší terase či v zahradě. Jednoduché barevné provedení a působivý design dělá z této židle nadčasový kousek, který rozhodně neomrzí. Židle Bit je dostupná v několika barevných variantách. Užívejte si komfort a styl židle Bit i u vás doma. Židle Bit se skvěle hodí do komerčních i nekomerčních prostor.

Perfektní zahrádkový doplněk

Červená plastová zahradní židle Bit od výrobce Nardi je novinkou, kterou jistě ocení tisíce lidí, kteří chtějí svůj venkovní prostor zpestřit stylovým kouskem. Své užitky najde jak v domácím prostředí, tak i v kavárnách, restauracích nebo na letních festivalech.

Židle Bit je velmi lehká, takže ji snadno přenášíte z jednoho místa na druhé, je odolná proti vodě a nevadí jí ani přímé sluneční světlo. Díky svému provedení a materiálu oceníte zahradní židli Bit i v mokrém prostředí, například u bazénu nebo na pláži.

Červená plastová zahradní židle Bit

Jak na čištění zahradních židlí Bit

Tip: Čištění povrchů plastového nábytku musíme provádět opatrně mokrým hadříkem, abychom jej nepoškrábali. K odstranění odolných skvrn použijeme mycí roztok, poté pečlivě opláchneme a osušíme.

Zahradní židle Bit je skvělým doplňkem pro každou zahradu, terasu či balkón. Její moderní design vás jistě osloví a nezklame ani v oblasti praktické využití. Rozhodně se nebojte vsadit na tento kousek, který jistě bude návštěvou vašich letních posezení největším hitem.

Pokud vás zaujala Červená plastová zahradní židle Bit od Nardi, můžete si ji zakoupit na velkynabytek.cz za skvělou cenu. Nečekejte a pořiďte si ten nejnovější letní doplněk, o kterém se bude ještě dlouho mluvit!