Nová umývadlová baterie RAV SLEZÁK Colorado – kombinace bílého a chromového provedení CO130.5BC

Nová baterie RAV SLEZÁK Colorado se stala velmi populární mezi zákazníky díky svému modernímu designu a kombinaci bílého a chromového provedení. Tento typ umývadlové baterie se perfektně hodí do koupelen s moderním interiérem, kde se využívají i bílé sanitární vybavení. Jedná se o pákovou stojánkovou umývadlovou baterii s výškou 26 cm, která dokáže okamžitě ozvláštnit každou koupelnu nebo toaletu.

Páková stojánková UMYVADLOVÁ BATERIE

Tuto baterii je velmi snadné ovládat. Můžete ji s lehkostí otevírat a zavírat a přitom si nemusíte dávat pozor na to, že byste ji museli vytáhnout, jako například u klasických baterií. Vše je na dosah vaší ruky a velmi jednoduché. Tuto baterii snadno připojíte k vašemu umyvadlu a využíváte ji především pro připojení vody.

Díky kombinaci bílého a chromového provedení se tato nová baterie dostane do popředí a bude kralovat v koupelně. Bílá barva jemně podtrhuje celkovou koncepci vaší koupelny a propůjčí jí nevšední atmosféru. Chromové provedení na baterii je velmi moderní a neotřelé, takže zaručeně na sebe strhne pozornost.

Baterie je vyrobena kvalitním materiálem a má délku, která vám bude vyhovovat. Pokud si pořídíte tuto novou baterii, tak jistě oceníte, jak se bude skvěle hodit do vaší koupelny.

V provedení bílá a chrom

Toto provedení je skvělou volbou pro ty, kteří mají v koupelně bílou keramiku. Bílé a chromové provedení se navzájem doplňují a tvoří harmonický celek. Nejedná se pouze o umývadlovou baterii, ale také o kus, který skvěle zapadne do celkového konceptu vaší koupelny.

Pokud máte zájem o tuto umývadlovou baterii, tak ji můžete zakoupit na stránkách www.isolund.cz. Zde najdete nejen tuto baterii, ale také mnoho dalších produktů, které vám mohou pomoci s vybavením vaší koupelny.

Výška baterie je 26 cm. Připojení flexi hadiček G 1/2″“.

Baterie má v současnosti dostupnou výšku 26 cm, což je ideální pro klasická umyvadla. Připojení flexi hadiček G 1/2″ vám umožní snadno připojit baterii k vašemu umyvadlu. Jedná se o baterii, která dokáže potěšit každého, ať už se jedná o zájemce o moderní interiéry nebo o ty, kteří mají rádi klasický styl.

Závěr

Pokud chcete do vaší koupelny přidat moderní a kvalitní umývadlovou baterii, tak je tato nová umývadlová baterie RAV SLEZÁK Colorado tou správnou volbou. Je jednoduchá na použití a skvěle zapadne do každé koupelny s moderním interiérem. Pokud je toto to, co hledáte, tak již dnes si můžete objednat tuto baterii na stránkách www.isolund.cz.

Když máte dobré vybavení koupelny, tak si ji užijete ještě více.

Bílo-chromová baterie v koupelně

Správná umývadlová baterie dokáže dokonale doladit koupelnový interiér.

Páková baterie v koupelně

Páková stojánková baterie je snadná a pohodlná na ovládání.

Umývadlo v koupelně

Nová umývadlová baterie je skvělým doplňkem k vašemu umyvadlu.