Nová šedá jídelní židle Hendo v Magic Velvet materiálu

Moderní jídelní židle Hendo se značkou Magic Velvet přináší do vašeho domova nový rozměr pohodlného sezení a krásného designu. Šedá sametová látka, kterou je židle potažena, je měkká a jemná na dotek. Díky certifikátu Cleanaboo se nemusíte bát vstřebávání kapaliny do struktury nábytku, a židle navíc získala certifikát PETPROOF, který potvrzuje jeho vysokou odolnost proti poškrábání způsobeným drápy zvířat.

Akční cena

Tento klenot mezi jídelními židlemi si můžete pořídit nyní za akční cenu na stránkách Skvělý Nábytek. Rychle ale rozhodněte, protože akce končí brzy!

Rozměry a provedení

Židle má přesně ty správné rozměry pro pohodlné sezení. Její šířka činí 51 cm, výška 100 cm a výška sedadla 51 cm. Hloubka sedadla je 43 cm a celková hloubka židle 66 cm.

Provedení židle se skládá z 5 knoflíků na vnitřní straně, což dodává židli zajímavý a moderní vzhled. Barvení židle je odolné vůči vodovým skvrnám a zaručuje Vám, že budete mít židli stále jako novou. Ochranná vrstva 2x vodní laku zabezpečí, že se Vám židle bude snadno udržovat a neztratí svůj půvab ani po letech používání.

Rám židle je vyroben z kvalitního bukového dřeva, což zajistí, že židle bude pevná a stabilní. Sedák je složen ze 8 mm HDF desky, 2 cm pěny a 3 cm pěny a sametové látky. Přední část sedáku je prošívaná a má zvednutou horní část ve tvaru válečku. To vše přispívá k maximálnímu pohodlí při sezení na této šedé kráse.

Jídelní židle Hendo v Magic Velvet materiálu

Nečekejte a již dnes si pořiďte tuto pohodlnou a moderní jídelní židli Hendo. Uděláte si radost i Vašim hostům, a to nejen díky jejímu elegantnímu a nadčasovému designu, ale také díky maximálnímu pohodlí, které poskytuje. Navíc díky Magic Velvet materiálu se nebudete muset bát ani drobných nehod při konzumaci jídla u stolu.