Nová jídelní židle Norman v tmavě zelené sametové verzi od Scandi


Elegantní design pro váš interiér

Jídelní židle Norman od známého výrobce Scandi přináší do Vašeho interiéru elegantní design a pohodlné posezení. Se svou tmavě zelenou sametovou verzí a černě lakovanou kovovou podnoží potěší i ty nejnáročnější zákazníky.

Proč si vybrat právě jídelní židli Norman?

Pohodlné posezení je pro mnoho lidí klíčovým faktorem při výběru jídelní židle. Norman s prošívaným sametovým sedákem a opěrkou Vám tento komfort zaručí.

Moderní design této židle je dalším důvodem k výběru. Tmavě zelená barva se skvěle hodí do každého moderního interiéru a stane se výrazným klenotem vaší jídelny.

Kvalitní materiály jsou tou neodmyslitelnou součástí této židle. Kovová podnož s lakovaným povrchem zaručuje pevnost a stabilitu, zatímco sametový povrch sedáku a opěrky nás pohladí svou příjemností.

Jak na péči o židli Norman?

Aby byla Vaše židle Norman vždy jako nová, doporučujeme ji čistit bavlněným hadříkem či kouskem sametu namočeným ve vlažné vodě. Pro zaručení dokonalého výsledku vytíráme látku vždy směrem proti srsti, díky čemuž zmizí i protlačená místa.

Kde si můžete novou jídelní židli Norman pořídit?

Pokud jste se rozhodli pro nákup této elegantní židle, doporučujeme Vám návštěvu e-shopu Atcomplet, kde ji můžete snadno a rychle objednat.

Jídelní židle Norman v tmavě zelené sametové verzi

Jděte do toho a pořiďte si novou židli Norman od Scandi, kterou zaručeně oceníte nejen pro její pohodlí a design, ale i pro kvalitu materiálů, ze kterých je vyrobena.