Moderní šatní skříň Hit v bílé a sonoma barvě dřeva od IDZ


Popis produktu

Šatní skříň Hit je moderní posuvná skříň v módních barevných kombinacích. Hodí se do mnoha interiérů, šatní skříň má systém zavěšených posuvných dveří, který usnadňuje používání a nezabírá místo. Je rozdělena na dvě části, vybavená dvěma tyčemi a policemi nad nimi. Zrcadlo umístěné na přední straně místnost prosvětlí a opticky zvětší.

Vlastnosti produktu:

  • Zrcadlo
  • Vysoce kvalitní laminovaná deska o tloušťce 16 mm
  • Hrany kompletně zakončeny ABS dýhou
  • 2 tyče v ceně šatní skříně
  • Hliníkové rukojeti
  • Systémy posuvných dveří TopLine M

Šatní skříň Hit je tedy vybavena vším, co potřebujete pro uložení vaší oblíbené garderoby i doplňků a skvěle se hodí do každého interiéru díky své moderní kombinaci barev bílé a sonoma. Využijete ji také pro optické zvětšení místnosti v důsledku umístění zrcadla na dvířkách, což ji činí praktickou, ale zároveň i stylovou dodávkou do vašeho obývacího pokoje.

Nábytek je zcela nový, zabalený v originálním obalu a je zasílán v balíčcích pouze k vlastní montáži. Sada obsahuje přehledný montážní návod a všechny potřebné prvky k dokonalému sestavení šatní skříně. Stavbou takového nábytku si můžete udělat radost a zároveň si vytvořit svůj osobní kout v podobě bílé a sonoma šatní skříně Hit.

Kde si můžete šatní skříň Hit zakoupit?

Pokud vás zaujala tato moderní šatní skříň v barvách dřeva bíle a sonoma, můžete si ji zakoupit na stránkách https://www.kupsinabytek.cz/produkt/idz-satni-skrin-hit-180-barva-dreva-bila-sonoma-2.

Šatní skříň Hit

Nebuďte tedy s garderobou zaostalí a vybavte váš dům moderním kouskem, jímž je šatní skříň Hit od IDZ. Uložení vašich oblíbených kusů oblečení nikdy nebude příjemnější a snadnější, než s touto praktickou a stylovou šatní skříní.