Maxi postel z dubového masivu s roštem zdarma – rozměr 160 x 200 cm

Nova postel z masivu borovice o síle 26 mm je skvělou volbou pro každou ložnici. Tato postel je lakována dvakrát bezbarvým ekologicky a zdravotně nezávadným lakem, který zajišťuje ochranu masivu a zároveň zachovává jeho původní strukturu.

Lůžka jsou ručně barvená, broušená a znovu lakovaná, čímž se zaručí požadovaný konečný výsledek. Tuto postel najdete v barevných provedeních olše, dub a ořech, které jsou napřed mořeny ve výše zmíněných odstínech a následně dvakrát lakovány průhledným lakem, díky čemuž postel vypadá dokonale.

Pevnost a stabilita postele

Postele jsou pevné a stabilní s nosností postele 120 kg. U dvoulůžek (od šířky 120 x 200 cm až 180 x 200 cm) je celková nosnost 240 kg. Rošt postele je tvořen 12 příčkami, které jsou spojeny textílií. Příčky roštu jsou z masivu borovice a mezery mezi příčkami jsou cca 8 cm.

Montáž postele

Samotná montáž postele je velmi jednoduchá, kdy pomocí šroubů, zajišťovacích matic a dřevařských kolíků postavíte dvě čela postele proti sobě a vložíte mezi ně z každé boční strany bočnice, na kterých jsou zároveň namontovány podklady pro připevnění roštu.

U dvojpostelí (120 x 200 až 180 x 200 cm) se ještě vkládá tzv. pátá středová noha, která středem postele podpírá v polovině rošty. Součástí kompletu šroubení je i montážní klička.

Rozměrové značení postele

Rozměrové značení postele zároveň určuje velikost otvoru pro matraci, resp. rozměr matrace. K těmto postelím nabízíme v samostatných sekcích matrace, noční stolky, šuplíky, komody a další produkty z masivu.

Součástí této postele je i rošt, který je zdarma k dispozici. Postel je dodávána v rozměru 160 x 200 cm.

Na postele poskytujeme dvouletou záruku. Pokud máte zájem o výše popsanou postel z masivu, můžete ji zakoupit na našem e-shopu Vybirějnabytek.cz.