Kusový koberec Flatweave 104870 Cream/Green o rozměru 80×150

Kusové koberce Flatweaves jsou velice odolné a pevné koberce, vyrobené ze 100% Polypropylenového vlákna. Tyto koberce jsou velmi oblíbené a využívají je lidé zejména v obývacích pokojích nebo venku na terase. Jsou velice dobře udržovatelné díky své nižší výšce vlasu, a rozměru 80×150 cm.

Odolné a pevné koberce

Koberce Flatweave jsou známé pro svou vysokou kvalitu a odolnost. Jejich vlákno je vyrobeno z 100% Polypropylenu, což zajišťuje pevnost a odolnost. Tyto koberce jsou navíc antistatické, což je další výhoda, kterou nabízejí.

Skvělá volba do interiéru i na terasu

Díky svému designu se tyto kusové koberce hodí do různých interiérů. Mají krásnou kombinaci barev cream a green, a tak se hodí například do moderně zařízených obývacích pokojů. Stejně tak se ale hodí i venku na terasu, kde jejich odolnost proti vlivům počasí může být velkou výhodou.

Dobře udržovatelné

Kusové koberce Flatweave jsou velice dobře udržovatelné. Díky své nižší výšce vlasu se snadno čistí a neuchytávají se na nich nečistoty. Kromě toho mají koberce obšití na delších stranách, což zajišťuje jejich dlouhodobou životnost. Pokud potřebujete koberce vyčistit, můžete použít šampón nebo pěnu na koberce.

Flatweave koberce jsou skvělou volbou pro ty, kteří hledají kvalitní a odolné koberce do svého domova i na terasu. Tyto koberce jsou navíc velice snadno udržovatelné a nabízejí široké možnosti využití díky svému designu. Pokud hledáte kvalitní kusový koberec, určitě doporučujeme zvážit Flatweave koberce.

Kusový koberec Flatweave 104870 Cream/Green o rozměru 80x150