Kryt vašeho spánku: Pěnová matrace MEBLINE MIDAS

Pěnová matrace MEBLINE MIDAS je jedním ze skvělých řešení, jak zajistit kvalitní a zdravý spánek. Dnes na trhu existuje mnoho druhů matrací, každá má své výhody i nevýhody. Nicméně, pokud hledáte spolehlivý produkt, který vám poskytne opravdu kvalitní spaní a zároveň je cenově dostupný, pak je pěnová matrace MEBLINE MIDAS to pravé řešení.

Rozměry matrace

Pěnová matrace MEBLINE MIDAS je k dispozici ve více variantách velikostí, takže si zcela jistě vyberete přesně tu, kterou potřebujete. Rozměry této matrace jsou šířka 80/90/120/140/160/180/200cm a délka 200cm. Celková výška matrace činí 16cm.

Konstrukce matrace

Konstrukce matrace je zásadním faktorem pro kvalitní a pohodlný spánek. Pěnová matrace MEBLINE MIDAS je vyrobena z T25 pěny, která má tloušťku 10cm. Matrace obsahuje také profilovou T25 pěnu (2x3cm), která zajistí dokonalou podporu vaší páteři. Na vrcholu matrace se nachází ovální vrstva, která dále zlepšuje vlastnosti této již poctivé matrace.

Dodatečné informace

Pěnová matrace MEBLINE MIDAS je středně tvrdá a obsahuje 7 zón tvrdosti. Díky tomu bude optimálně podporovat vaše tělo během spánku a pomůže tak předcházet bolestem zad a dalším problémům. Matrace je oboustranná a díky tomu si ji můžete otočit podle potřeby. Potah matrace je pratelný, což vám umožní snadno udržovat vaše spaní v dokonalé čistotě a hygieně. Dále je pěnová matrace MEBLINE MIDAS hypoalergenní a je vyráběná v Polsku, což jsou další výhody tohoto výrobku.

Zajímáte se o tuto pěnovou matraci? Pokud ano, pak navštivte webové stránky www.bestnabytek.cz a objednejte si jednu ještě dnes!

Matrace

Jak můžete vidět, pěnová matrace MEBLINE MIDAS je skvělým produktem, který nabízí špičkovou kvalitu a pohodlí za přijatelnou cenu. Díky své konstrukci a vlastnostem dokáže udržet vaše tělo v dokonale přirozené pozici během spánku a podpořit tak zdravý a regenerační spánek.