Krásné a kouzelné dekorace Elsa a Anna, velikost 30 x 30 cm od AG Art


Krásné a kouzelné dekorace Elsa a Anna

Jak učinit dětský pokoj ještě kouzelnějším?

Elsa a Anna jsou oblíbenými postavami, které neodmyslitelně patří k dětem, jež vyrůstají v dnešním světě. Je to dáno nejen tím, že jsou součástí mnoha pohádek a filmů, ale také tím, že jsou skutečným zdrojem inspirace pro rodiče a děti, kteří se snaží vytvořit pohádkové prostory našich ratolestí.

AG Art přináší novinky pro ty nejmenší – AG Art samolepící dekorace Elsa a Anna ve velikosti 30 x 30 cm. Tato originální samolepka přináší kousek kouzelného světa Ledového království přímo do dětského pokoje.

Samolepka s vysokou kvalitou obrazu

Tato dekorace Elsa a Anna od AG Art je vyrobena z kvalitního materiálu, díky čemuž má vysokou kvalitu obrazu, který nikdy nezhasne. Tento kouzelný obraz podmaní každého malého milovníka zimy a nejen to. Díky své vysoké kvalitě obrazu je tato dekorace skvělou volbou pro výzdobu nejen dětského pokoje, ale i kanceláří, obývacích pokojů a dalších prostranství.

Ekologická dekorace bez ftalátů

AG Art samolepící dekorace Elsa a Anna je nejen kouzelně krásná, ale také ekologická. Použitá fólie neobsahuje škodlivé látky jako jsou Ftaláty, BPA, PVC nebo Formaldehyd. Samolepka není zdraví škodlivá a splňuje všechny ekologické standardy. Proto je vhodná pro každého rodiče, kteří hledají zdravotně nezávadné alternativy, jak vybavit pokoj pro své dítě.

Rychlé a snadné instalace

Další výhodou AG Art samolepící dekorace Elsa a Anna je, že se jednoduše a rychle instaluje. Na rozdíl ode všech jiných možností vyzdobení stěn, není nutné na samolepku používat jakoukoliv lepicí hmotu.

Použití v ČR

AG Art samolepící dekorace Elsa a Anna je vyrobeno kompletně v České republice, díky čemuž je vysoká kvalita produktu zaručena a kupující se mohou těšit na jeho dlouhodobé užívání.

AG Art samolepící dekorace Elsa a Anna je tou nejlepší vzpomínkou na dětství, plné pohádek a kouzla. Zajistíte se tím originální a velmi estetickou výzdobu pokojíčku pro své děti. Kupte si ho právě teď na www.maliboo.cz, abyste své ratolesti udělali radost.