Kontrastní modrozelený taburet s úložným prostorem GRAND 36 x 36 cm

Pořídit si do svého domu moderní kousek nábytku, který bude mít praktickou funkci a ještě na něj bude hezký pohled, je pro vás důležité? Pak vsaďte na moderní taburet s úložným prostorem v příjemné barvě, který doplní každou místnost. Je z příjemného materiálu, který je na dotek velmi měkký. Sytá modrozelená barva dodá každému interiéru takzvanou třešničku na dortu a doplní interiéry v boho, industry a mnoha dalších stylech.

Vlastnosti taburetu GRAND

Hodí se do obývacího pokoje, ložnice, studentského pokoje, pracovny nebo kanceláře, všude zapadne a nijak nebude vyčnívat nebo strhávat na sebe pozornost. Taburet dodává místnosti úložný prostor, který všichni tolik potřebujeme. Dáte do něj deku, polštáře, časopisy a mnoho dalšího. Využijete ho jako místo k sezení, natáhnete na něj nohy po namáhavém dni. Jeho konstrukce je odolná a pevná, potah je snímatelný. Jeho nosnost je do 100 kilogramů.

Kompatibilita s interiérem

Je to středně velký taburet s rozměry 36 x 36 cm. Je vhodný pro malé i střední místnosti, kde budete chtít zakomponovat funkční nábytek. Jeho tvar je takový, aby se do něj vešly věci, které chcete skladovat. Modrozelená barva je výrazná a hezká, takže lze říct, že tento taburet bude působit jako dekorační prvek místnosti.

Objevte taburet GRAND zde na nabytekted.cz!

Taburet GRAND

Pokud hledáte praktický a zároveň hezký nábytek do svého domu, který vám nabídne úložný prostor a zároveň se stane designovým kouskem vašeho interiéru, pak je tento kontrastní modrozelený taburet GRAND tou správnou volbou.