Jika Golem pisoár – moderní řešení s senzorem a bateriovým napájením (H8430700004891)

Jedním z moderních řešení pro hygienické provozy jsou bezdotykové pisoáry. Na trhu existuje mnoho typů, ale jedním z nejmodernějších je bezesporu Jika Golem pisoár. Tento výrobek spojuje v sobě nejen moderní design, ale také vysokou úroveň hygieny a v tomto článku se mu budeme věnovat podrobněji.

Bezdotykový pisoár

Jika Golem pisoár je bezdotykový pisoár, který pracuje na principu senzorů. To znamená, že není nutné se ho dotýkat, což výrazně přispívá k hygieně. Senzory detekují pohyb a samy aktivují funkci splachování. Tento pisoár je tak ideálním řešením pro umístění ve veřejných prostorách, jako jsou například nákupní centra, kancelářské budovy, letiště a další.

Bateriové napájení

Jika Golem pisoár využívá bateriové napájení. V balení najdete napájecí baterie 4 ks AA alkalické 1,5 V, 2700 mAh, které zajistí provoz po dobu jednoho roku. Bez ohledu na to, jestli bude pisoár umístěn v obytných nebo veřejných prostorech, není nutné zajistit kabeláž, což výrazně ušetří náklady na instalaci. Ovládání pisoáru je velmi jednoduché, stačí se přiblížit k senzorům a spláchnout.

Výbava pisoáru

Senzorový pisoár Jika Golem obsahuje kompletní výbavu, která obsahuje keramický pisoár a radarovou elektroniku na montážní liště. Výrobní číslo tohoto produktu je H8430700004891. Součástí výbavy jsou také elektromagnetický ventil, propojovací hadice, rohový ventil s filtrem a zpětnou klapkou, vtoková armatura s těsněním, sifon a upevňovací sada. Všechny tyto součásti jsou důležité pro funkční provoz pisoáru.

Instalace pisoáru

Instalace pisoáru Jika Golem je velmi snadná. V balení najdete montážní šablonu, která Vám usnadní přesné zaměření osazení. Upevnění bateriového boxu je na suchý zip ve spodní části keramiky. Díky jednoduchému principu instalace si můžete být jisti, že instalace pisoáru je snadná a rychlá.

Závěr

Jika Golem pisoár je moderním a hygienickým řešením pro umístění ve veřejných prostorách. Díky senzorům a bateriovému napájení se nemusíte obávat výpadku proudu nebo nečistot způsobených kontaktem s pisoárem. Pokud hledáte moderní řešení pro Vaše provozy, Jika Golem pisoár je skvělou volbou. Pokud máte zájem o tento výrobek, navštivte stránky Atcomplet, kde si můžete tento výrobek objednat.