Fóliovník pro zahradu – 300 x 200 x 200 cm, bílá plachta


Fóliovník pro zahradu – rychlejší a bezpečnější růst rostlin

Chráněný růst rostlin

Fóliovník s UV ochranou je ideálním řešením pro rychlejší růst rostlin, které chrání před nepříznivými povětrnostními podmínkami a proti škůdcům. Pokud chcete zajistit bezpečný růst rostlin na zahradě bez rizika poškození, použití fóliovníku je nezbytné.

Stabilní konstrukce a specifikace

Fóliovník je vyroben se stabilní pozinkovanou konstrukcí a vybaven sada upevňovacích kolíků, což zajišťuje stabilitu a bezpečnost. Bílá plachta z PP o síle 140 g/m² chrání rostliny před nepříznivými vlivy a nedovoluje jim přehřátí v horkém počasí.

Technické parametry a specifikace

Specifikace fóliovníku jsou následující:

  • Bílá plachta: PP 140 g/m² (PP síťka zabudovaná do fóliového povlaku chrání před roztržením)
  • Tloušťka trubek: 6 mm
  • Průměr trubky: 19 mm
  • 6 oken se síťkou
  • Dveře: zapínání na zip

Zachování teploty, ochrana před UV

Fóliovník vytváří správné mikroklima pro růst vašich rostlin a umožní jim růst brzy z jara. Jednou z mnoha výhod je zachování stále teploty uvnitř fóliovníku, což je klíčové pro rychlejší růst rostlin. Díky stupeňi ochrany UV-4 je zajištěna ochrana před škodlivým UV zářením.

Proč si pořídit fóliovník?

Fóliovník je ideálním řešením pro rychlejší a bezpečnější růst rostlin na zahradě. Je možné ho využít jak pro pěstování zeleniny, tak pro různé květinové aranžmá. Pomůže vám zajistit správné mikroklima pro růst vašich rostlin a zchránit je před nepříznivými vlivy počasí a škůdců.

je skvělým řešením pro vaše zahradní potřeby!

Fóliovník pro zahradu

Fóliovník na zahradě

Pořízením tohoto fóliovníku můžete bez obav pěstovat své oblíbené rostliny a zeleninu, aniž byste se museli bát poškození počasím nebo škůdci. Fóliovník vás ochrání a zajistí bezpečný růst rostlin, takže můžete být klidní a užívat si práci ve své zahradě.