Elegantní designová pohovka Falco Kronos 34 od Mariana

Pohovka Marina je krásným elegantním kouskem s nádechem RETRO designu, který výborně zapadne do každého interiéru. Retro design podtrhují zešikmené dřevěné nohy a látkové knoflíky na opěrce.

Pohovka Falco Kronos 34

Pohovka Falco Kronos 34 od Mariana je skvělou volbou pro ty, kteří hledají pohovku s elegantním vzhledem a praktickými funkcemi.

Rozkládací pohovka s úložným prostorem

Pohovka je rozkládací a samozřejmostí je i nepostradatelný úložný prostor. Jednoduchým rozložením pomocí automatu vznikne dostatečně prostorné lůžko občasnému přespání Vaší návštěvy.

Rozkládací pohovka Falco Kronos 34

Pohovka Falco Kronos 34 je vybavena praktickou funkcí rozložení na lůžko a úložným prostorem, který poslouží jako skvělé úložiště pro přehledné uskladnění povlečení a polštářů.

Vysoce kvalitní výplň sedáku

Výplň sedáku tvoří vlnité pružiny v kombinaci s pružinami bonell a kvalitní PUR pěnou.

Moderní pohovka Falco Kronos 34

Pohovka Falco Kronos 34 je vyrobena ze vysokokvalitních materiálů a nabízí skvělé pohodlí díky vynikající výplni sedáku. Vlnité pružiny v kombinaci s pružinami bonell a kvalitní PUR pěnou poskytují maximální pohodlí při každodenním používání.

Vhodná do každého interiéru

Pohovka je celočalouněná, takže ji můžete umístit i do prostoru. Výborně se hodí do obývacího pokoje, do pracovny či pokoje pro hosty.

Elegantní designová pohovka

Pohovka Falco Kronos 34 je nádherným doplňkem každého interiéru. Její elegantní design v kombinaci s vysokou kvalitou materiálů a praktickými funkcemi přináší skvělý komfort v každém prostředí.

Nenechte si ujít tuto skvělou nabídku! Pohovku Falco Kronos 34 od Mariana si můžete objednat zde: https://www.codina.cz/produkt/falco-pohovka-mariana-kronos-34-3