Držák kartáčků s náklonem 10° v černém provedení Ravak X07P558


Nový držák kartáčků s náklonem 10° od Ravak

Držák kartáčků Ravak X07P558

Potřebujete nový držák kartáčků do koupelny? Pak jste na správném místě! Ravak přináší nový držák kartáčků s náklonem 10° v černém provedení. Tento držák kartáčků je praktický a zároveň stylový doplněk vaší koupelny.

Držák kartáčků s náklonem 10°

Držák kartáčků Ravak X07P558 je ideální volbou pro ty, kteří hledají praktické řešení pro svou koupelnu. Tento držák kartáčků má náklon 10°, což znamená, že kartáčky jsou v optimální pozici pro použití. Díky tomu je používání kartáčků mnohem snazší a efektivnější. Držák kartáčků se snadno připevní na zeď a je vhodný pro všechny typy kartáčků na zuby a zuby mezi nimi.

Černé provedení

Dalším kladem pro tento držák kartáčků je jeho barevné provedení v černé barvě, které se hodí k moderním koupelnám nebo interiérům s černými doplňky. Černá barva přidává prostoru na eleganci a noblesu. Navíc je tento držák kartáčků velmi snadno udržovatelný, stačí jen otřít vlhkým hadříkem a je zase jako nový.

černá koupelna

Získejte svůj držák kartáčků Ravak X07P558 na našem eshopu www.vybirejnabytek.cz za skvělou cenu. Tento držák kartáčků je velmi populární mezi našimi zákazníky a je velmi oblíbený pro svou praktičnost a stylový design. Nečekejte a stáhněte si svůj nový držák kartáčků ještě dnes!