Designová řešení a přírodní materiály: Představujeme stoličku IMOLA bar Grigio od Stima

Pokud hledáte moderní a originální kousek, který oživí Váš interiér a podtrhne nejnovější trendy, máme pro Vás perfektní řešení. Jedná se o moderní plastovou barovou židli Stima Imola, která je vyrobená z odolného polypropylenu s krásným stínem šedé barvy a stojí na kovové chromované podnoži v matně černé barvě. Jedná se o barovou židli výškově stavitelnou, jejíž výška sedadla lze nastavit podle aktuálních potřeb a přání.

Vybrat si můžete z několika barevných variant

Největší výhodou této moderní stoličky je atraktivní a originální provedení. Pokud jde o materiál, ten je ve formě odolného polypropylenu, který je velmi trvanlivý a odolný vůči opotřebení. Chromovaná podnož pak zajišťuje pevnost a stabilitu celé konstrukce židle. Výška sedadla se dá velmi jednoduše nastavit v rozsahu od 84 do 106 cm.

Židle je k dispozici v několika barevných variantách, takže si můžete vybrat tu správnou pro Váš interiér. Výhodou této stoličky je také to, že se velmi snadno udržuje, protože ji lze snadno otřít mokrou houbou nebo hadříkem. Nosnost této židle je 110 kg, což ji činí ideálním řešením jak pro domácnosti, tak pro kavárny, bary a restaurace.

Hlavní výhody barové výškově stavitelné židle Stima IMOLA bar

  • Atraktivní provedení
  • Materiál v podobě odolného polypropylenu
  • Nastavitelná výška sedáku

Pokud jde o parametry, výška židle se pohybuje v rozmezí od 84 do 106 cm, výška sedu pak od 56 do 79 cm. Hloubka sedu činí 50 cm a šířka sedu pak 48 cm. Stoličku dodáváme k zákazníkům v demontáži, což zaručuje bezproblémovou montáž a snadnou manipulaci s balením.

Stolička IMOLA bar Grigio

Tento originální a moderní kousek je ideálním doplňkem pro jakýkoliv interiér, ať už se jedná o kuchyň, jídelnu, obývací pokoj, kavárnu, bar nebo restauraci. Navíc je vysoce odolný a dlouhověký, takže se na něj můžete spolehnout a bude Vás radovat po mnoho let.

Pokud se zajímáte o moderní a zajímavý nábytek, navštivte naše stránky www.skvelynabytek.cz a objevte s námi svět designového nábytku.