Bílá Vanová zástěna Ravak Supernova 137×80 cm – skvělá volba pro vaší koupelnu (95040102ZG)

Praktická pevná vanová stěna APSV od známé společnosti RAVAK, v bílé barvě, s výškou 80 cm a výplní z bezpečnostního skla 3 mm v provedení Grape, je vhodnou volbou do každé koupelny. Pevný díl, který nelze použít samostatně, ale s vanovými dveřmi AVDP3 umožní dokonale utěsnit prostor kolem vany.

Úvod do problematiky vanových stěn

Vanové stěny jsou důležitou součástí moderní koupelny, které mají za úkol chránit a zároveň zdůraznit vanu. Existuje mnoho různých typů vanových stěn, ale právě model Ravak Supernova 137×80 cm je nepochybně tím nejlepším. S jeho pomocí můžete bezpečně a efektivně oddělit prostor kolem vany a zlepšit tak celkový vizuální dojem koupelny.

Bezpečnost a kvalita jako priorita

Bezpečnost a kvalita jsou v případě vanových stěn rozhodující faktory, a právě s touto stěnou od Ravak se nemusíte mít v této oblasti žádné obavy. Výplň ze 3 mm bezpečnostního skla vám zaručuje optimální odolnost vůči vnějším vlivům, jako jsou třísky nebo kameny, a zároveň vás chrání před případnými zraněními. Ravak je světoznámou značkou, která garantuje nejvyšší kvalitu svých produktů, takže si můžete být jisti, že si pořídíte pouze nejlepší vanovou stěnu na trhu.

Jednoduchá instalace a variabilní použití

Další výhodou této vanové stěny je její jednoduchá instalace a variabilní použití. Výška 80 cm je standardem pro většinu van a díky tomu může být stěna použita prakticky v jakékoli koupelně. Navíc je tento model navržen tak, aby byl spárovatelný s vanovými dveřmi AVDP3, což vám umožní vytvořit si dokonalý uzavřený prostor v koupelně a zbavit se tak nadbytečného vodního splašku.

Závěr: Ravak Supernova 137×80 cm – nejlepší volba pro vaši koupelnu

Zkrátka, pokud hledáte perfektní vanovou stěnu pro vaši koupelnu, neexistuje lepší volba než Ravak Supernova 137×80 cm. Kvalita, bezpečnost, jednoduchá instalace a variabilní použití jsou jen několik z mnoha výhod tohoto produktu. A pokud si chcete od Ravaku okamžitě pořídit tuto fantastickou vanovou stěnu, stačí kliknout na tento odkaz a objednat si ji ihned!

Vanová stěna Ravak Supernova 137x80 cm

Vanová stěna Ravak Supernova 137x80 cm